Na predaj šteniatko, fenka Maruška!

Ponúkame na predaj poslednú fenku stredoázijského ovčiaka z vrhu “M”, krásnu Marušku. Maruška má 5 mesiacov, je komplet očkovaná, čipovaná, s rodokmeňom, PetPasom a kúpnou zmluvou. Je to šikovné a kontaktné šteniatko s korektnou kostrou a korektným skusom, je plne socializovaná, zvyknutá na malé deti a iných psov, bude z nej výborný strážny a rodinný pes.

Jej matka Dora pochádza z našej chovateľskej stanice, je to ostrá suka, razantná obranárka, 100% strážca, samostatná a suverénna, má pevné zdravie, RTG kĺbov s výsledkami HD 0/0 a ED A/A. Na výstavách vždy výborná.

Otec šteniatka je E-Ezger Ak-Ezger, známy sebavedomý a dominantný pes, má 10 rokov a stále aktívne stráži, má pevné zdravie, je to nekompromisný ochranca členov rodiny a majetku majiteľa, jemný k deťom, ostrý na cudzích – taký, ako má aziat byť. Výsledky RTG vyšetrenia kĺbov má taktiež HD 0/0 a ED A/A.
Obaja rodičia majú po meči i po praslici výborný rodokmeň, na požiadanie pošlem mailom.
U šteniatok očakávame rozvinuté strážne schopnosti, už teraz sú samostatné a temperamentné a pripájajú sa k dospelákom pri strážení.

Cena šteniatka je 800 EUR, prípadne dohodou.